top of page
 • Nasıl randevu alabilirim?
  Mesai saatleri içerisinde Etiler Diyet Merkezi'ni 0542 624 54 62 arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, iletişim formunu doldurarak, bana ulaşabilir, randevu tarihi ile ilgili planlama yapabilirsiniz.
 • Online Diyet Hizmetiniz Var Mı ?
  Takipli Online Diyet danışmanlığı vermekteyim. Siz de online diyet almak istiyorsanız lütfen online diyet formunu doldurun ve benimle iletişime geçin. Not: Online Diyet kotası kısıtlı olduğundan ve fazla talep olduğundan dolayı, randevu garantisi veremiyorum maalesef. Lütfen iletişime geçin.
 • Online Görüşmeler Nasıl Oluyor ?
  Öncelikle sizden ayrıntılı bir kan tahlili istiyorum, sonrasında skype, facetime veya telefonla ilk görüşmemizi gerçekleştiriyoruz. Sizin alışkanlıklarınıza ve yaşam tarzınıza uygun 10 günlük beslenme programınızı oluşturuyoruz. Ardından 10 günlük aralıklarla görüşmelerimize devam ediyoruz. Bu süreçte telefon, whatsapp ve mail üzerinden bana ulaşabiliyorsunuz. Sürekli iletişimde kalmak motivasyon açısından önem taşıyor.
 • 1.70 boyundayım, 18 yaşındayım, 60 kiloyum sizce normal mi ?"
  Kilo hesaplamaları kişinin yağ, kas ve su oranı ölçümlerine göre yapılmalıdır. Boya göre ortalama bir kilo söylemek çok doğru olmaz. Fakat beden kitle indexinizi hesaplayabilirsiniz. Kilonuzu boyunuzun karesine böldüğünüzde 25'in altındaysa normal, 25-30 arasındaysa fazla kilolu, 30 üzerindeyse obezite grubuna girer. Buna göre ortalama bir hesap yapabilirsiniz.
 • Şekersiz 21 günde meyve ve ekmek hiç yemiyor muyuz ?
  Şekersiz 21 günde yapay şekeri hayatımızdan çıkarıyoruz. Bunun yerine doğal karbonhidrat kaynaklarını tüketiyoruz. Meyve, kurumeyve, tahıllar, bulgur, buğday, yulaf, tahıllı ekmekler belirli ve kısıtlı ölçülerde kullanıyoruz. Vücudumuzun her besin grubuna ihtiyacı vardır ancak miktarlarda dikkatli olmak gerekiyor.
 • Sağlıklı besleniyorum, düzenli spor yapıyorum, su tüketiyorum ama yine de kilo veremiyorum, ne yapmalıyım ?"
  Genel bir kan tahlili yaptırıp sonucu bir diyetisyenle paylaşmanızı öneririm. D Vitamini, Demir, B12, açlık kan şekeri ve tiroid fonksiyonlarınız kontrol ettirirseniz kilo vermenize engel bir durum olup olmadığını görmüş oluruz. Eğer tüm değerleriniz normalse, porsiyon miktarlarınızı kontrol etmeli ya da, öğün saatlerinizi düzenlemesiniz.
 • Bir sonraki Şekersiz 21 Gün Ne Zaman ?
  Ortalama 2 ayda bir hep beraber şekersiz 21 gün uyguluyoruz. Güncel tarihleri ve duyuruları instagram sayfamdan yapıyorum.
bottom of page